Drobečková navigace

Úvod > O mně

O mně … O Čičparádě

_MG_0030.jpgDěkuji, že jste otevřeli tuto část mých webových stránek ☺

Mé jméno je Lucie Strapková a nějaký ten čas, jsem spojena s naší rodinnou značkou @kocicistromycz , www.kocicistromy.cz  kde „Plníme kočičí sny“ výrobou masivních škrabadel a odpočívadel pro kočky.
Ale zpět k Čičparádě a tak trošku něco málo z mého soukromí.....
Celý život jsem tíhla ke zvířatům, jako malá jsem tahala vše živé domů a chtěla mít v panelovém bytě i koně ☺ jsem holka, která vyrůstala v městečku Šumperk, v městečku, které se nachází v podhůří Jeseníků. Snila o tom, že jednou, až budu velká......:) bych ráda do domečku, kde budu mít deset koček, pět psů a dva koně a tak se to se mnou táhlo až do dospělosti a nikdy jsem z tohoto snu, představy..... neupustila. Roky plynuly … poznala jsem svého muže ☺ a díky němu i zažila jeho kočku, kterou dostal jako dítě - jménem ČIČPARÁDA. Byla s Michalem celých 18 let, provázela ho, celým jeho životem a nějakou část i mým - byla to skvělá vesnická kočka.
Postupem času, kdy jsme makali na naší rodinné firmičce Kočičí stromy a roky utíkaly … pořád jsem v sobě měla svůj dětský sen, který se samozřejmě částečně naplnil. Ale stále to nebylo ono - až Vesmír a Osud, na který věřím.. zapůsobil a já si jednoho dne řekla, že tak, jak miluji svým srdcem zvířata, proč bych tu lásku nemohla dát do podnikání.
Odešla jsem ze zaměstnání, ve kterém jsem pracovala 17 let, bylo to velmi těžké rozhodnutí, firma, ve které jsem působila byla moje srdeční záležitost...... a stále je......ale srdce a touha už mě volala jinam.......prostě odejít a rovnou si otevřít e-shop s potřebami pro domácí mazlíčky - ALE NÉ JEN TAK OBYČEJNÝMI POTŘEBAMI, ..........dyť to je přesně to, co mě naplňuje a dělá šťastnou, kočky, lidé, komunikace s nimi........ a chci lidem nabídnout to, co na trhu ještě chybí.....krásná ruční práce !!! Celý život se pohybuji mezi zvířaty, mezi lidmi, co zvířata mají a nejvíc mezi kočkaři… a tam…tam jsem to opravdu JÁ....tak proč to nezkusit :)
Proto vznikl tento projekt s názvem Č I Č P A R Á D A.

Tak, jako vyrábíme ručně Kočičí stromy, chtěla jsem i Vám nabídnout, výrobky handmade, které na našem trhu chybí, - a to výrobky neotřelého designu, vymazlené originální, jedinečné čistě z přírodních materiálů a samozřejmě určené převážně vašim kočičkám, ale myslím, že i některé produkty ocení i milovníci malých pejsků.

Přeji vám, ať se Vám u mě na stránkách líbí a nejšťastnější budu, když pro vás budu moci ručně zabalit, poslat…….nějaký ten pelíšek, domeček, houpačku  či postýlku…….a udělat vás s vašim  čtyřnohým kamarádem…….……spokojenými!!

 

 

Lucie

Naše kočička Čičparáda